Hande Erçel, Kerem Bürsin’i çabuk unuttu! Yeni sevgilisi bakın kim?

Ünlü oyuncu Hande Erçel ile Kerem Bürsin geçtiğimiz günlerde ilişkilerini noktaladı. Sessiz sedasız ayrılan çiftten Hande Erçel, Kerem Bürsin’i çabuk unuttu. Hande Erçel’in ünlü iş insanı ile yeni bir aşka yelken açtığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

Sen Çal Kapımı dizisinde partner olan ve arkadaşlıkları aşka dönüşen Hande Erçel ile Kerem Bürsin, magazin gündemine bomba gibi düştü. 2021 yılında Maldivler tatiline çıkıp Hande Erçel ile Kerem Bürsin’in ilişkisi belgelenmişti.

blank

Aşklarını magazin basınından uzak yaşayan ancak sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlar ile adından söz ettiren ünlü çiftin evlenmesi beklenirken kötü haber geldi. İkili, geçtiğimiz haftalarda ayrılık kararı aldı.

Kerem Bürsin’in barışma çabalarında önünü kesen Hande Erçel’in yakın çevresine “Tamamen bitti, artık dönüş yok” dediği öğrenildi. Söylemezsem Olmaz programı güzel oyuncu Hande Erçel hakkında bomba bir iddiada bulundu.

blank

HANDE ERÇEL YENİ BİR AŞKA YELKEN AÇTI İDDİASI

Hande Erçel’in, marka yüzü olduğu Atasay Kuyumculuğun Genel Müdürü Atasay Kamer ile aşk yaşadığı öne sürüldü. İkilinin marka kutlamasındaki samimi görüntüleri sosyal medyaya sızdırıldı. İddiaların ardından Hande Erçel’den konuya ilişkin açıklama gelmedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.