Halit Ergenç, tatil yaptığı Çeşme’de ayağını kesti

Ünlü oyuncu Halit Ergenç, tatil yaptığı Çeşme’de tadilat yaparken ayağını kesti. Hemen hastaneye giden Ergenç, “Önemli bir kaza değil, ama iyiyim” dedi.

Halit Ergenç ayağını kesti!Ünlü oyuncu Halit Ergenç, tatil yaptığı Çeşme’de tadilat yaparken ayağını kesti. Hemen hastaneye giden Ergenç, “Önemli bir kaza değil, ama iyiyim” dedi.Magazin – 18.08.2018 15:06Son olarak ‘Vatanım Sensin’ dizisiyle ekranlarda gördüğümüz başarılı oyuncu Halit Ergenç, her yaz tercih ettiği gibi bu yaz da eşi Bergüzar Korel ve oğlu ile Çeşme’de tatil yapıyor. Gözlerden uzakta yazlık evlerinde tatilin keyfini çıkaran Ergenç, talihsiz bir kaza geçirdi. Evlerinde tadilat yaptığı sırada ayağını kesen oyuncu, hemen doktora gitti.

Ergenç, “Yıllar önce ayağım kesilmişti. Enfeksiyon kaptığım için küçücük bir yara büyük sorun haline gelmişti. Şimdi de önlem amaçlı doktora geldim. Görünürde büyük bir kaza gibi gözüküyor. Ancak gayet sağlıklıyım” açıklamasını yaptı. Ergenç ailesinin, Kurban Bayramı tatilinde Çeşme’de olacağı öğrenildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.