Bergüzar Korel ile Halit Ergenç çifti, Londra’dan İstanbul’a dönüş yaptı

Bergüzar Korel-Halit Ergenç çifti, 3 çocuklarıyla birlikte taşındıkları Londra’dan İstanbul’a dönüş yaptı. Çiftin dönüş sebebi, bu yıl ekranlara yeni dizi projeleriyle dönecek olmaları.

İngiltere’nin başkenti Londra’ya yerleşen ünlü oyuncu çift Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, bu yıl iş yoğunluğu nedeniyle İstanbul’a dönüş yaptı. Londra’da aldıkları evi ünlü bir mimarın ellerine teslim eden çift, bu sene işleri nedeniyle İstanbul’da olacak.

Çocuklarının okul kayıtlarını da İstanbul’a taşıyan çiftten Bergüzar Korel, BKM’nin Kanal D için hazırladığı “Annem Ankara” dizisiyle imza aşamasında. Senarist Başak Angigün’ün kendi annesinin yaşam mücadelesinden yola çıkarak yazdığı diziyle ilgili hazırlıklar sürüyor.

HALİT ERGENÇ ‘KRAL KAYBEDERSE’ İLE GÖRÜŞÜYOR
Son olarak bir otomobil markasının yüzü olan ve reklam filmi için kamera karşısına geçen Halit Ergenç ise OGM’nin Star TV için çekeceği, uzun süredir merakla beklenen “Kral Kaybederse” dizisiyle görüşüyor. Ünlü aktör, Taylan Biraderler’in yönetmesi gündemde olan diziyle ilgili son kararını vermek için senaryonun bitmesini bekliyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.