Hadise’nin yeni aşkı Aurelien Muller’in sevgilisi olduğu ortaya çıktı

Hadise’nin yeni sevgilisi Fransız model Aurelein Muller’in Instagram paylaşımları olay oldu.

Geçen hafta Hadise aile yemeğine klibinde oynattığı ve adının aşk dedikodularına karıştığı Fransız model Aurelein Muller’i de çağırdı.

Mekandan tek başına çıkan Hadise hedef saptırmak için eski sevgilisi Sinan Akçıl ile ilgi sorulara cevap verdi.

Hadise’nin hemen ardındansa Fransız model Aurelein Muller ve şarkıcının ablası Hülya Açıkgöz çıktı.

Abla Hülya Açıkgöz’ün ‘Birbirlerini tanımaya çalışıyorlar’ açıklamasıyla da aşk iddiaları doğrulanmış oldu.

Ancak Hadise ve Aurelein Muller’in ilişkisi kafaları karıştırdı. Çünkü Fransız modelin sosyal medya hesabında yer alan fotoğraflar Aurelein Muller’in başka bir sevgilisi daha olduğunu ortaya çıkardı.

Aurelein Muller’in geçen aylarda sevgilisiyle gittiği Bali tatilinden çekildiği fotoğrafları ‘aşk, sevgilim, Bali romantizmi’ mesajıyla paylaşması dikkat çekti.

Bir süre sonra sevgilisiyle olan paylaşımlarını kaldıran Fransız modelin bu hareketi ‘Hadise ile reklam aşkı mı yaşıyor?’ sorularını akıllara getirdi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.