Hadise karakolluk oldu! Hayranıyla başı dertte!

Son dönemde özel hayatıyla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Hadise, takıntılı hayranı nedeniyle zor günler geçiriyor. Ünlü şarkıcı kendisini rahatsız eden takıntılı hayranı Tarık Ü. hakkında savcılığa başvurdu. Genç adam hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.

Sosyal medya paylaşımları ile sık sık adından söz ettiren ve Kaan Yıldırım ile yaşadığı aşkla magazin gündeminden düşmeyen ünlü şarkıcı Hadise’nin başı takıntılı hayranı nedeniyle derde girdi.

Tarık Ü. adlı şahıs, 11 Mart günü Hadise’nin oturduğu siteye gidip güvenlik görevlilerine ünlü şarkıcıyı sordu ve istediği yanıtı alamayınca gecenin ilerleyen saatlerinde yeniden siteye geldi. Güvenlik görevlileri durumu Hadise’ye bildirdi.

Hadise, görevlilerin anlattıklarını ilk başlarda önemsemedi. Ancak Tarık Ü. ertesi gün yeniden sitenin önüne gelip kapıyı gözetlemeye başladı. Durumun ciddiyetini fark eden şarkıcı, karakola giderek şikayetçi oldu. Genç adam hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.