gazetemag tv

Hadise ile görüşen Hakan Sabancı, çapkınlıkta sınırları aştı

Hadise buna üzülecek…

Takvim’de yer alan özel habere göre sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar’la 1 yıllık ilişkisini Ekim ayında bitirdikten sonra Zehra Kavas adlı bir kızla kaçamak yapan Sabancı’nın bu olaydan kısa bir süre sonra da Didem Soydan’la yakınlaştığı öne sürüldü. 25 yaşındaki çapkın iş adamının en çok konuşulan kaçamağı ise geçtiğimiz günlerde Hadise’yle oldu. Herkes Sabancı’nın kendisinden 7 yaş büyük şarkıcıyla birlikte olup olmadığını merak ederken genç iş adamının aslında yabancı bir güzelle yakınlaştığı ortaya çıktı.

VELİAHT ELDEN KAÇTI

Hakan Sabancı’nın instagram’da da takipleştiği Top Model of the World 2016 birincisi Margo Cooper ile bir süredir samimiyeti ilerlettiği öğrenildi. 23 yaşındaki Bulgar güzel, Sabancı’yla geçen ay İngiltere’de tanıştı. Margo Cooper’la Hakan Sabancı, birkaç hafta önce genç iş adamının Beşiktaş maçı için gittiği Ukrayna’da da bir araya geldi…

Bulgar güzel ile yeni tatil planları yapan Hakan Sabancı’nın ortaya çıkan çapkınlığı üzerine ise gözler genç iş adamıyla güzel bir beraberlik hayali kuran Hadise’ye çevrildi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.