Hadise: Doğru adam çıkarsa evlenirim

Uzun süredir hayatında kimse olmayan Hadise, bu durumun nedenini karşısına düzgün bir adamın çıkmamasına bağladı.

Hadise, sahnede hayranlarıyla dertleşti. Önceki akşam Metropol İstanbul’da konser veren Hadise, hayatında kimsenin olmamasından muzdarip… Gece boyunca hayranlarıyla birlikte sevilen şarkılarını seslendiren ünlü popçu, şarkı aralarında da seyircisiyle sık sık dertleşti. Gecede beyaz kumaş pantolon, taşlı büstiyer ve ceket giyen Hadise, evlenmek için doğru adamı beklediğini ifade etti. Daha önce bir röportajında karşısına hep korkak adamların çıkmasından dolayı dert yanan ünlü popçu, “Doğru adam çıkarsa neden evlenmeyeyim. Belki doğru adam bu akşam buradadır” açıklamasını yaptı.

Bu mekanın sahibi benim

Ayrıca sosyal medya hesabında 10 milyon takipçi sayısına ulaşan popçu, “Bu mekanın sahibi ben olmuşum. Daha çok eğleneceğiz” diye konuştu.

Hadise: Benim nasıl göründüğümden kime ne?

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.