gazetemag tv

Gupse Özay: Görsel güzel kadını oynayamam

“Görümce” filmiyle Gupse Özay, Best FM’de Yasemin Şefik’in konuğu oldu. Bol kahkahalı programda Özay, samimi açıklamalarda bulundu.

Herkesin bir görümce tanıdığı, bildiği hikayeler var. Genelde cadı oluyorlar. Kimse yanlış anlamasın bende görümceyim. Abimin karısına ilk tanıştığımızda çok çektirmiştim. Dürüst olmak gerekirse ilk başlarda kıskandım, ağlama krizleri geçirdim.” Barış Arduç ile ilişkisine ise abisi asla karışmadığını belirtti.

Yasemin Şefik’in “Dizilerde oynayacak mısın?” sorusu üzerine Gupse Özay; “Sinemada başarılı olamazsam dizi mecbur olacak. Seviyorlar sağ olsunlar. Güzel teklifler geliyor. Sinemada bir tane fim yaptım. Çok sevdim bu serüveni. Dizi gibi çok yorulmuyorsun. Sindire sindire, eğlene eğlene bir yola çıkıyorsun. Hayatını idame ettirmek için para kazanmak gerekiyor. Deli paracı bir tip de değilim. Diziye gerek yok.
Sinema sektörü biterse, allah korusun kapı çalmaya başlarım.”

gupse-yasemin

AŞK SAHNELERİNDE BANA GÜLME GELİR!

Barış Arduç ile yaşadığı aşkla da çok konuşulan Gupse Özay’a,
Yasemin Şefik’in “ Sana bir jön bulalım ve dramada oyna desem”; “Kimsenin böyle bir beklentisi olmaz. Zaten bana öyle rollerde gülme gelir. Beni niye aldattın derken gülerim. Görsel güzel kadını oynayamam. Çok mimik kullanan biriyim. Ben komediden yürüyeyim.” Dedi.

YÖNETMENLİK EĞİTİMİ ALDIM. FİLM ÇEKECEK MİSİN DİYE KİMSE SORMUYOR!

Yönetmenlik eğitimi alan nadir oyunculardan biri olan Gupse Özay, “Yönetmenlik eğitimi aldım. Film çekecek misin diye kimse sormuyor” dedi. İleride hakim olduğu bir hikayeyi yöneteceğini belirten komedyenin; “ Kadın olarak az sayıdayız, kadın senarist, yönetmen, komedyen…kadınlarında topa girmesini çok isterim. Eğer bende ön ayak olabiliyorsam ne mutlu bana.”

GUPSE ÖZAY’DAN OYNADIĞI TİPLEMELERLE İLGİLİ İLK YORUM;ANNEM NEDEN KENDİNE BUNU YAPIYORSUN DİYOR!

Annem diyor ki böyle tipten tipe neden kendine bunu yapıyorsun diyor. Görümce tiplemesi çirkin değil, güzellik kayıgısı olan biri hatta. Genç kızlarımızın da güzellik kayıgısı, estetik yaşının düşmesi, ambalaja çok önem verme içeiği önemsememe, ben güzel olayımda herkesi öyle alayım,…gibi durumlar beni rahatsız ediyor.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.