Gülben Ergen, Hülya Avşar hakkında ilk kez konuştu

Gülben Ergen, Masumiyet dizisine destek vermişti… Hülya Avşar hakkında ilk kez konuştu.

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, önceki gün kuaförden çıkarken görüntülendi. Basın mensuplarını gördüğünde şaşkınlığını gizleyemeyen Ergen, Hülya Avşar’ın Masumiyet dizisine sosyal medya hesabından verdiği destekle ilgili konuştu. Ergen, ‘Evet, başarılar diledim. Seve seve paylaştım’ dedi.

Yaptığı açıklamalar ile dikkat çeken Gülben Ergen, Bebek’te kuaförden çıkarken objektiflere yansıdı. Kuaförden saçında havluyla çıkan Ergen, basın mensuplarını karşısında görünce şaşkınlık yaşadı.

blank

Gülben Ergen, ‘Aa, siz ne ara toplanıyorsunuz? Böyle yakaladınız beni, bakımdan çıktım eve gidiyorum. Kıyafet provam var, acele etmem lazım’ dedi.

Hülya Avşar’ın rol aldığı Masumiyet dizisine sosyal medya hesabından verdiği destek sorulan Ergen şu yanıtı verdi: ‘Evet, başarılar diledim. Seve seve paylaştım’

“Masumiyet” yayınlanan ilk bölümüyle büyük beğeni topladı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.