Gani Müjde’den yıllar sonra gelen Cem Yılmaz itirafı

Ceyda Düvenci, NTV ekranlarında yayınlanan Bambaşka Sohbetler’inde Gani Müjde’yi konuk etti. Yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği Bambaşka Sohbetler, hafta içi her gün NTV ekranlarında yayınlanıyor.

Gani Müjde’den Türk Sinemasının önemli filmlerinden Kahpe Bizans için, yıllar sonra Cem Yılmaz itirafı geldi. Gani Müjde; Cem Davran ve Mehmet Ali Erbil’in başrollerinde olduğu film için Cem Yılmaz’ı istediğini ama, yapımcıya kabul ettiremediğini itiraf etti.

Yapımcıya Cem Yılmaz’ı kabul ettiremedim!
Cem Yılmaz gitti Her Şey Güzel Olacak’ı yaptı!

Ceyda Düvenci ‘Kahpe Bizans’ın başrolüne düşündüğün isimle gerçek hikayesi biraz çetrefilli’ yorumunda bulununca Gani Müjde yıllar sonra Kahpe Bizans bombasını patlattı.

Yapımcı Cem Yılmaz’ı tanımıyordu

Gani Müjde “Cem Yılmaz’la başladık fakat, yapımcı Cem Yılmaz’a ikna olmadı! Bana kalırsa bir isimdi bizim camiamızda ama, yapımcılar tanımıyordu. Sahnelerde de o anda fırtına gibi gidiyordu, anlatamadık yapımcılara. Onu da Cem anladı, abi yapmam ben bu filmi artık kusura bakma, ben kendi filmimi başka yerde yapacağım dedi ve Her Şey Güzel Olacak’ı yaptı. Ben de başka bir Cem’le yoluma devam ettim, Cem Davran ve Mehmet Ali Erbil’le. Acayip bir kadroydu Kahpe Bizans” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.