Gülay Sezer’den üzen paylaşım

Sevilen şarkıcı Gülay, kanser hastalarına moral ve destek olmak amacı ile saçlarını kazıtıp sosyal medya hesabından paylaştı.

Bunun üzerine sanatçının sevenleri paniğe kapılıp arka arkaya geçmiş olsun mesajları yazmaya başlayınca, Gülaydan açıklama gecikmedi ve saçlarını kanser hastalarına destek ve moral olması için kazıttığını şu sözler ile ifade etti: “Bu kötü hastalığı yıllar önce güzel hekimlerimiz sayesinde atlatmış biri olarak, kalbimin bir kere de sizin için attığını bilmenizi isterim… Ve bir şey daha !! Biz her şekilde güzel görenlerle çok güzeliz… Saçım oldukça az, saçımla yanınızda olamadım ama saçsızlığımla yanınızdayım. Her zaman ve her ihtiyaç halinde birlikteyiz.. Sağlıklı yaşam dileğiyle.” dedi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.