Göksel, Bostancı Gösteri Merkezi’nde sürprizlerle dolu bir konsere imza atacak

Türk pop müziğinin en güçlü kadın yorumcu ve şarkı yazarlarından Göksel, son single çalışması ‘’Bu Da Geçecek’’ ile yayınlandığı günden itibaren müzik listelerinin zirvesinde yer almaya devam ederken bir yandan da bahar ayının hissedilmesiyle birlikte yoğun konser maratonuna devam ediyor.

12 Nisan Cuma akşamı Bostancı Gösteri Merkezi’nde sürprizlerle dolu bir konsere imza atmaya hazırlanan başarılı sanatçı, bu özel gece için çok uzun zamandır güçlü bir ekiple titizlikle çalışıyor ve hayranlarıyla hasret giderecek olmanın da heyecanını yaşıyor.

Bostancı Gösteri Merkezi Sahnesi’nden binlerce kişiye görkemli bir sahne sunacak olan güzel sanatçı, geceye özel olarak hazırladığı dans şovları, sahne sürprizleri ve geceye özel repertuvarı ile izleyenlere eşsiz bir deneyim yaşatacak.

Bilet satışlarının yoğun ilgiyle devam ettiği konser, 12 Nisan Cuma günü saat 20:00’de izleyenlerine kapılarını açacak.

Tarih: 12.04.2019

Yer: Bostancı Gösteri Merkezi

Adres: Bostancı Mahallesi, Bostanlararası Sokağı, No:8 Kadıköy / İstanbul

Saat: 21.00

Kapı Açılış: 20.00

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.