Gazeteciyi darp eden Reynmen’den açıklama “Pişman değilim”

Geçtiğimiz akşam muhabirler ile kavga eden Reynmen, sosyal medya hesabından bir canlı yayın yaptı.

Sosyal medya fenomeni Reynmen, geçtiğimiz gittiği bir mekan çıkışında magazin muhabirlerinin kendisini görüntülemesinden rahatsız olunca önce görüntüleri sildirmeye çalışıp sonra da Show TV muhabirine saldırmıştı. Muhabirin kendisinden şikayetçi olmasıyla karakolluk olan Reynmen, sosyal medya hesabından bir canlı yayın yaptı.

blank

Pişman olmadığını söyleyen Reynmen “Sinemadan çıktım arabaya giderken 3 telefon beni çekti. Televizyon ünlüleri gündemde kalmak için kendilerini çektirdi. Ama ben çekilmek istemiyorum. Benim kendime ait medyam var. Beni gördüğünüz zaman çekmeyin. Ben onlara saygı duyuyorum onların da bana saygı duyması gerekiyor. Ters konuşmadan ‘Kapatır mısın onu?’ dedim. O indirmeyince kendim indirdim. Pişman olduğumu söylemem bir şey ifade etmiyor. Ben de şikayet ettim. Kamerayı kapattıktan sonra o arkadaş celallendi. ‘5 saat burada bekledim tabiki çekerim’ dedi. O adam benim özel alanıma girdi beni tahrik ve taciz etti. Şiddetin iyisi kötüsü yok ben bunu savunmuyorum. 3-4 arkadaş sürekli zorla beni çekmeye çalıştı. Sonra da bana diklendiler. Durduk yere kimse kimseye vurmadı. Tabiki istediğim bir şey değildi. Marifet gibi anlatmıyorum. ‘Görüntüleri sil’ dedim silmediler. Sizi kandırmama gerek yok o videodaki bendim. Benim böyle şeylerle gündeme gelmeme gerek yok. O an düşünemedim ama bir daha olsa düşünerek davranırım. Biz o çocukla konuştuk ve ben ona ‘Hakkını helal et’ dedim ve helalleştik. Sonra patronu onu aradı ve ‘Şikayetçi olmazsan sabah işe gelme’ dedi. Çünkü bunun bir haber değeri var” açıklaması yaptı.

Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş, gazetecileri darp etti!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.