Cemil İpekçi: Sezen Aksu’yu çıplak görünce tahrik oldum!

Seyhan Soylu, sosyal medya üzerinden ünlü isimlerle yaptığı canlı yayınlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Soylu, dün gece ünlü modacı Cemil İpek ile canlı yayın yaptı. İpekçi’den gelen ilginç Sezen Aksu itirafı ise gündeme bomba gibi düştü.

YouTube video

“Sisi” olarak tanınan Seyhan Soylu, her gece sosyal medya hesabı üzerinden ünlülerle yaptığı canlı yayınlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Soylu, dün gece de ünlü Modacı Cemil İpekçi ile magazin dünyasına dair yaptığı canlı yayınla gündeme damga vurdu. İpekçi, Sezen Aksu ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“SEZEN’İ ÇIPLAK GÖRDÜM”

İpekçi, “Ben Sezen’i ilk gördüğüm zaman önümde soyunmuştu. Yıl 1975. Hayatımda gördüğüm, dünyanın en ufak, fakat en güzel vücutlu kadını. Minnacık bir kadın fakat, olamaz bir vücut. Asılmadım da değil hani, asıldım da. Ancak Sezen her seferinde ‘git başımdan’ diye kovmuştur beni” dedikten sonra, Seyhan Soylu’nun “Tahrik oldun mu onu çıplak görünce?” sorusuna da “Tabii canım.” diye yanıt verdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.