YouTube / gazetemag tv

“Gayrettepe KATS Sahne” yeni sezona hızlı bir giriş yapıyor

İstanbul’un kültür, sanat ve eğlence merkezi “Gayrettepe KATS Sahne” yeni sezona hızlı bir giriş yapıyor. Gayrettepe KATS Sahne, 10 Ekim Çarşamba günü, yoğun ilgi gören “Patron” oyunu ile kapılarını açacak.

Gayrettepe’de adeta bir buluşma noktası haline gelen Gayrettepe KATS Sahne, neşeli oyunları ile kışa sıcak bir giriş sağlayacak! Sezon boyunca programına yeni oyunlar eklemeye devam edecek olan Gayrettepe KATS Sahne, “Patron”, “Fareli Köyün Kavalcısı” ve “Paket Servis” ile sezona başlıyor!

SAHNEDE UZUN BİR YOLCULUK, BOL KAHKAHA: ‘PATRON’!

Gayrettepe KATS Sahne, 10 Ekim Çarşamba Cemal Hünal ve Onur Şenay’ın birlikte rol aldığı, “Patron” ile sezona başlıyor. Kara komedi türündeki oyun, bir sahne üzerinden seyirciyi alıp kahkaha dolu uzun bir yolculuğa çıkarıyor!

Bir mafya babası için çalışan ve yanlış kişiyi öldürdüklerini anlayan çocukluk arkadaşı iki kafadarın yolculuk macerasını sahneye taşıyan “Patron”, 17 Ekim Çarşamba ve 31 Ekim Çarşamba da Gayrettepe KATS Sahne’de, 24 Ekim Çarşamba ise Duru Sahne’de sergilenecek.

FARELİ KÖYÜN KAVALCISI SAHNEDE!

21 Ekim Pazar ve 28 Ekim Pazar günü 12:00’da, Gayrettepe KATS Sahne tarafından yorumlanan “Fareli Köyün Kavalcısı” ile çocuklar paylaşmanın, dinlemenin ve birlik olmanın yanı sıra verdiğimiz sözlerin önemini tanıyacaklar.

Farelerin ele geçirdiği köyün bir kavalcı tarafından kurtarılmasını ve verdiğimiz sözlerin tutulmasının öneminin işlendiği oyunda, yönetmen koltuğunda Ümit İlban, danışman olarak Özdemir Çiftçioğlu bulunuyor.

Özdemir Çiftçioğlu, Onur Alagöz, Nurlana Haskan, Berrak Tuna Altuna, Mustafa Dileklen harika oyunculuklarıyla oyuna can veriyorlar.

BİR “KADININ FENDİ” HİKAYESİ: PAKET SERVİS

18 Ekim Perşembe ve 23 Ekim Salı günü Gayrettepe KATS Sahne’de buram buram intikam kokacak! Oyunda Ceren Kaplakarslan, Duygu Karaca ve Cengiz Orhonlu rol alıyor. Yönetmen ise Onur Şenay.

Erkekler tarafından sürekli kandırıldıklarını düşünen iki kadın ve intikam planları, kahkaha dolu bir oyunla seyirciyle buluşuyor!

Oyunların biletleri Biletix ve Gayrettepe KATS Sahne Gişe’de.

Gayrettepe KATS Sahne Adres: Müselles Sokak No:3 Esentepe / Şişli / İstanbul (Gayrettepe Metro Çıkışı ve Zincirlikuyu Metrobüs Yakınında)

Gayrettepe KATS Sahne Gişe Tel: 0212 263 10 63 – 0539 545 21 21

GAYRETTEPE KATS SAHNE EKİM AYI ETKİNLİK TAKVİMİ:

10 Ekim Çarşamba / Patron – Gayrettepe KATS Sahne 20:30

17 Ekim Çarşamba / Patron – Gayrettepe KATS Sahne 20:30

18 Ekim Perşembe / Paket Servis – Gayrettepe KATS Sahne 20:30

21 Ekim Pazar / Fareli Köyün Kavalcısı KATS Sahne 12:00

23 Ekim Salı / Paket Servis – Gayrettepe KATS Sahne 20:30

24 Ekim Çarşamba / Patron – Duru Sahne 20:30

25 Ekim Perşembe / Patron – Keşan Belediyesi Tiyatro Salonu/Keşan 20:30

28 Ekim Pazar / Fareli Köyün Kavalcısı KATS Sahne 12:00

31 Ekim Çarşamba / Patron – Gayrettepe KATS Sahne 20:30

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.