Game Of Thrones 6. sezondan yeni fragman yayınlandı

Dünya çapında merakla beklenen Game Of Thrones dizisi izleyicilerine verdiği arayı kapatmak için gün sayıyor. Game of Thrones’un merakla beklenen altıncı sezonuna günler kala yeni bir fragman daha yayınlandı. İşte Game Of Thrones 6. sezondan yeni fragman..

Game Of Thrones dünyanın en çok izlenen TV dizileri arasında. Game of Thrones’un merakla beklenen altıncı sezonuna günler kala yeni bir fragman daha yayınlandı.

Yaklaşık 5 milyon kişi tarafından izlenen yeni fragmanda dizinin neredeyse tüm karakterleri yer alıyor. Beşinci sezonun son bölümünde saldırıya uğrayan John Snow’un ölüp ölmeyeceği konusu tartışılırken yeni sezon öncesi yayınlanan sinopsis bütün soru işaretlerini ortadan kaldırdı.

ohn Snow hayranlarını üzen sinopsiste “Jon Snow ölür. Daenerys güçlü bir adamla tanışır. Cersei kız kardeşini tekrar görür” ifadeleri yer aldı. John Snow’un cesedini gösteren bir sahneyle açılan yeni fragman da sinopsisteki iddiaları kanıtlar nitelikte.

Fragman sonunda serinin 6. sezonunun ilk bölümünün 24 Nisan’da yayınlanacağı belirtiliyor.

İşte Game Of Thrones 6. Sezon Fargmanı:

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.