Galatasaray’dan Dursun Özbek açıklaması

Galatasaray Hollanda’nın De Telegraaf gazetesinin ortaya attığı ‘Dursun Özbek tutuklandı’ haberini resmi sitesinden yalanladı. Dursun Özbek’in darbe girişimi sonrası tutuklandığı söylentisi twitter’da hızlı bir şekilde yayılınca Hollanda gazetelerinden De Telegraaf, gerçeği araştırmadan haberini yapmıştı. De Telegraaf, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in tutuklandığını duyurmuştu.

Konuyla ilgili resmi internet sitesinden açıklama yapan Galatasaray şu ifadeleri kullandı:
Darbe girişimi sonrası oluşan bilgi kirliliğinden faydalanmak isteyen bazı sosyal medya hesapları, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek’in gözaltına alındığı yönünde asılsız bir dedikoduyu servise koymuştur.

Bu maksatlı ve çirkin bir iftiradır. Bu iftirayı yayanlar ve yayılmasına alet olanlar hakkında adalet nezdinde her türlü girişim yapılacaktır. Kamuoyuna saygılarımızla.

Galatasaray Spor Kulübü

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.