Funda ‘Yanmaz Ağzın’

Güçlü sesi, dansı ve enerjisiyle adından sıkça söz ettirecek Funda, yüksek sesle bir özür lazım, affedersin demekle ‘Yanmaz Ağzın’ diyerek yeni single çalışması ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yapıyor.

Sony Müzik etiketiyle çıkan ‘Yanmaz Ağzın’ şarkısının sözü Gökhan Şahin, beste ve aranjesi ise İskender Paydaş’a ait.

Funda ile İskender Paydaş’ın yolu tekrar kesişti.

2012 yılında Belçika’dan Türkiye’ ye gelen Funda’nın, ülkemize geldikten sonra ki ilk single çalışmasını yapan İskender Paydaş’ la yolu uzun bir aradan sonra tekrar kesişti. Yıllar sonra ‘Yanmaz Ağzın’ şarkısı ile yepyeni bir çalışmaya birlikte imza atan ikili ‘Yılın en çok dinlenen şarkısı olmaya adayız’ dediler.

Şarkının klip çekimleri, Ümraniye Film Platolarında 18 saat süren titiz bir çalışmayla son dönemin en yetenekli yönetmenlerinden Mustafa Özen tarafından 30 kişilik kalabalık bir ekip ile gerçekleştirildi.

Funda ‘Yanmaz Ağzın’ single çalışması, Sony Müzik etiketiyle 7 Aralık Cuma günü tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.