“Bir Zamanlar Çukurova”da ölümcül tuzak

‘Bir Zamanlar Çukurova’nın, son bölümünde nefesler baştan sona tutuldu!

Züleyha ve Yılmaz’ın büyük buluşmasında, Züleyha’nın ağzından çıkan her kelime, Yılmaz’ın en derin yarasına tuz bastı. Oğlundan ayrı kalmamak için, Yılmaz’ı da kendini de büyük bir acıya sürükleyen Züleyha, bunu daha fazla sürdürebilecek mi?

Konak dedikodularla çalkalanıyor!

Gülten’in Yılmaz’a olan aşkı gün geçtikçe artıyor. Saniye ve Gaffur, Gülten’i Yılmaz’ın yanından almanın yolunu arıyor. Konakta dedikodular kaynarken, Gülten’in Yılmaz’a sığındığının ortaya çıkması da an meselesi!

Hünkar ve Fekeli yüzleşiyor mu?

Fekeli’nin yaşadığını öğrenen Hünkar’ın duyguları ve dünyası alt üst oldu. Yılmaz’ın arkasında, Fekeli gücünün olduğunu anlayan Hünkar, hastanede yaşadıklarının da rüya olmadığının farkında! Peki, bu gerçek onun hangi duygularını alevlendirecek?

Çukurova’da ölümcül tuzak! Fekeli ve Yılmaz sağ kurtulabilecek mi?

Demir ve Cengaver’in planları artık çok daha ölümcül! Düşmanlarının aynı tarafta olduğunu gören ikili, Fekeli ve Yılmaz’ı çok fena tuzağa düşürdü. Patlayan kurulu bomba, Çukurova’da taş üstünde taş bırakmayacak.

‘Bir Zamanlar Çukurova’ her Perşembe ATV’de!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.