gazetemag tv

FOX’ta ekrana gelen ‘Fulya ile Umudun Olsun’ ekibi adından söz ettiriyor

Hatay’ın Altınözü ilçesinde 2017 yılında kaybolduktan 2 yıl sonra 22 Şubat 2019’da su kuyusunda cesedi bulunan Semira Arslan’ın cinayet sırrını Fulya ile Umudun Olsun’ ekibi çözdü.

Semira Arslan‘ın ölümüyle ilgili Altınözü Cumhuriyet Başsavcılığı‘nın talimatıyla gözaltına alınan 6 kişiden ikisi İbrahim Demir ve Selim Çelenk çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Semira Arslan’ın dini nikahlı eşi İbrahim Demir ve yasak aşk yaşadığı Selim Çelenk ‘çocuğun cinsel istismarı suçundan’ tutuklanarak T tipi Yayladağı cezaevine gönderildi. Dün akşam saatlerinde ise gözaltında tutulan 3 kişi daha adliye sevk edildi.

FOX’ta ekrana gelen ‘Fulya ile Umudun Olsun’ ekibi böylece Kerziban Keskin cinayeti ardından ikinci cinayetini de çözmüş oldu

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.