Ferhat Göçer, Sevgililer Günü’nü Bakü’de verdiği özel konserle kutladı

Aşk şarkılarının eşsiz sesi Ferhat Göçer, Sevgililer Günü’nü Bakü’de verdiği özel konserle kutladı.

Bakü Esnaf’ta kendisini izlemeye gelen çiftlere unutulmaz bir Sevgililer Günü yaşatan Göçer; Biri Bana Gelsin, Gidemem, Ayrılsak Ölürüz Biz, Cennet gibi unutulmaz şarkılarını Bakülü hayranlarıyla birlikte seslendirdi. Geceye gelen çiftleri, romantik şarkılarıyla dansa davet eden sanatçı; dillerden düşmeyen, düğünlerin vazgeçilmez şarkısı haline gelen ‘’Sen Elimden Tut’’u yoğun istek üzerine iki kez seslendirdi.

blank

Sanatçı, Sevgililer Günü için duygularını ‘’Sevgimizi bir gün değil, bir ömür gösterelim. Paylaştıkça çoğalan, çoğaldıkça mutluluğa dönüşen sevgiye her zaman sahip çıkalım. Sadece karşı cinse değil, tüm insanlara, doğaya, yaşayan her canlıya sevgi duyulması en büyük dileğim. Çünkü dünyayı sevgi kurtaracak’’ diyerek açıkladı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.