Ferhat Göçer, Ankara’da sevenleri ile buluştu

Ferhat Göçer, Günay Restoran Ankara’da sevenleri ile buluştu. Ankaralı hayranlarının izdiham yarattığı gecede sahne performansı ile büyük alkış alan Göçer’e kendisini izlemeye gelen 20.nci evlilik yıldönümleri kutlayan çiftten sevgi dolu bir itiraf gerçekleşti.

Sahneye atlayan erkek izleyicisi; eşim büyük bir Ebru Gündeş hayranı bende Ferhat Göçer hayranıyım. 20.nci evlilik yıl dönümümüz, iki gün, iki gece kutlama yaptık. Ben eşime büyük hayranı olduğu Ebru Gündeş konser sürprizi yaparken oda bugün sizin konserinizle bana sürpriz yaptı. Kadınların Ebru Gündeş’i varsa erkeklerinde Ferhat Göçer’i var sözleriyle sahnede sevgi dolu bir itirafta bulundu.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.