gazetemag tv

Ferhat Göçer “Aldırma Gönül” ile kapalı gişe!

Ferhat Göçer’in tek kişilik performansı, ve Ezel Akay yönetmenliğinde hazırlanan dünyaca ünlü yazarımız Sabahattin Ali’nin hayatından kesitlerin yer aldığı ‘Aldırma Gönül’ isimli şarkılı oyunun ilk gösterimi Kocaeli’nde yapıldı.

11 Aralık’ta Uniq Hall’de İstanbul galasını yapacak olan oyun için bir hayli heyecanlı olan Ferhat Göçer sahneden “Türkiye prömiyerini, daha güçlü ve moralli bir başlangıç olması için siz değerli hemşerilerimin huzurunda İzmit’te sahnelemek istedim” derken, Kocaeli Sabancı Kültür Merkezi’nde kapalı gişe oynaması sanatçıyı bir hayli morallendirdi.

blank
Ferhat Göçer

Merakla beklenen, Aldırma Gönül, Dağlar Dağlar ve Göklerde Kartal Gibiydim gibi özel eserlerle hazırlanan şarkılı oyun çok özel davetlileriyle birlikte 11 Aralık’ta İstanbul seyircisiyle buluşacak.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.