YouTube / gazetemag tv

Fenerbahçe’nin filmi geliyor! Nejat İşler “Ya İstiklal Ya Ölüm” diyecek!

Nejat İşler, Murat Şeker’in yeni filmi Ya İstiklal Ya Ölüm’de rol alacak. İstanbul’un düşman işgalinden kurtuluşunu konu alan filmde oyuncu, Kuva-yı Milliye’nin Kadıköy grubunun lideri Şehit Mehmed’i canlandıracak.

Yönetmen Murat Şeker, İstanbul’un düşman işgalinden kurtuluşunu Ya İstiklal Ya Ölüm adıyla beyazperdeye taşıyacak. Film İstanbul’un işgal yıllarına Kuva-yı Milliyecilerin ve Fenerbahçe Spor Kulübü’nün penceresinden bakacak.

İÇİNDEN FUTBOL GEÇEN KAHRAMANLIK DESTANI

İstanbul’un düşman işgalinden kurtuluşunun konu alınacağı filmde ünlü oyuncu Nejat İşler, Şehit Mehmed karakterine hayat verecek. İşler, filmde Kuva-yı Milliye’ye bağlı Kadıköy grubunun liderini canlandıracak.

Kadrosu yıldızlar topluluğu hüviyetinde olacak film, aynı zamanda Kuva-yi Milliye üyesi olan Fenerbahçe Spor Kulübü’nün kurucu kadrosunun kurtuluş mücadelesine verdiği desteğe odaklanacak.

Dönemin futbol tarihine de ayna tutacak Ya İstiklal Ya Ölüm, işgal yılları İstanbul’unu dev bir podüksiyonla perdeye taşıyacak. Ön hazırlık süreci bir yıldır devam eden filmin, 1 Ocak 2021 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor. Çekimler ise 2020 yazında gerçekleşecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.