Fatih Ürek ile müzik dolu bir gece

Kuzey Kıbrıs’ta Merit Crystal Cove Hotel’de sahne alan Fatih Ürek, konuklarına tam anlamıyla müzik ziyafeti verdi. Pek çok şarkıcının popüler parçalarını seslendirerek konuklarını eğlendiren Fatih Ürek, sıra meşhur yılan dansına gelince alkışlar eşliğinde dans etti. Konuklarının yaklaşan yeni yılını da kutlayan Fatih Ürek, ‘’2015’i uğurluyoruz. Ne çabuk geçti seneler. Artık, en güzel yıllar olsun. Sağlıklı çok uzun yıllar olsun inşallah” dedi.

Sahne ışıklarının kendisine yöneldiği bir sırada konuyu verdiği kilolara getiren Fatih Ürek, ‘’Göbeğim gitti. Yarım gitti. Ama birkaç kilo aldım’’ dedi.

Şarkılarının çoğuna eşlik eden konuklarını dansa da kaldıran Fatih Ürek, hareketli parçalarıyla yerlerine oturmalarına müsade etmedi. Gelen istek parçaları geri çevirmeyen ve hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektiren Fatih Ürek, kıvrak danslarıyla da büyük alkış aldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.