gazetemag tv

“Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” yeni sezon için gün sayıyor

ATV’nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz için artık geri sayıma geçildi. Yayınlanan 139. yani sezon finali bölümünde öfkelerinden kendilerine kurulan tuzağı fark edemeyen Behzat ve İlyas, Zeki’nin namlusunun ucunda kalmıştı. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın başlama tarihi.

EDHO’nun son bölümünde Hızır, Haşmet’i Tahsin’in elinden kurtarmıştı. Hurşit’in hamlesi Zeki’nin planını sekteye uğratıyor. Tüm bu yaşanan olayların ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın ne zaman başlayacağı ise merak konusu oldu. İşte EDHO ile ilgili son dakika gelişmeleri…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

28 Mayıs 2019’da yayınlanan 139’ncı bölümünün ardından sezon finali ile ekranlara ara veren ATV’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezonu Eylül ayı içinde başlayacak.

EDHO’NUN FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın (EDHO) yeni sezon fragmanı henüz yayınlanmadı.

SEZON FİNALİNDE YAŞANANLAR

İlyas ve Behzat, öfkelerinden kendilerine kurulan tuzağı bile fark edemez ve Zeki’nin namlusunun ucunda kalmışlardır. Haşmet de yeni dostu, eski hasmı Hızır tarafından Tahsin’in elinden son anda kurtulur. Dostlarının teker teker ölümüne şahit olan Hurşit’in hamlesi, Zeki’nin planını sıkıntıya sokar. Tahsin’in ihanetinin ortaya çıkmasıyla birlikte gerçek düşmanına bir adım daha yaklaştığını zanneden Çakırbeylileri kötü bir sürpriz bekliyor.

Zeki Sivri kurduğu oyun vesilesiyle bir başına başa çıkamadığı Çakırbeylilerin üzerine çok tehlikeli bir düşmanı takmıştır. Öldürülen kardeşlerinin intikamını almaya ant içen Selcan, hazırladığı kara listenin başına Hızır’ı ekler. Yeni bir hayata başlamak adına hazırlık yapan Alparslan ve İlyas’ın mutluluğu, Zeki’nin ele geçirilmesine bağlıyken Çakırbeyliler gerçek ölümcül darbeyi bu yeni düşmanından alıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler