gazetemag tv

Ertunç feat Erdem Kınay “Mahşer”

Türkiye’nin en iyi prodüktör ve aranjörlerinden Erdem Kınay, şimdi de O Ses Türkiye yarışmasıyla tanınan Ertunç için bir şarkı yaptı. Mahşer adını taşıyan şarkının klibi de beğeni topladı, sosyal medyada Ertunç için ‘parti kur oy verelim’ yorumları dolaştı.

Türk Pop müziğinin bir çok ünlü isminin şarkıları için yaptığı aranjmanlar ve “Proje” adını verdiği albümleri ile geniş kitlelere adını duyuran Türkiye’nin en iyi prodüktör ve aranjörlerinden Erdem Kınay şimdi de ‘O Ses Türkiye’ yarışmasıyla tanınan Ertunç için bomba bir şarkı hazırladı. Aynı zamanda modellik de yapan Ertunç’un seslendirdiği şarkının sözleri Deniz Erten, müzik ve düzenleme Erdem Kınay imzası taşıyor.

Helal Ettim, Yaş Hikayesi, Duman şarkılarının yaratıcısı Erdem Kınay ve Deniz Erten’in bu son çalışması klibiyle de ses getirdi. Ertunç’un sesiyle olduğu kadar yakışıklılığıyla da beğeni topladığı Mahşer klibi sosyal medyada çok konuşuldu. Bir kullanıcının Ertunç için yaptığı “Parti kur oy verelim” yorumu genç şarkıcıyı sevindirdi.

Merve Özbey ‘i de müzik piyasasına kazandıran Erdem Kınay bundan böyle genç yeteneklere daha çok imkan tanıyacağını söylüyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.