gazetemag tv

Erdem Yener “Kan ve Gül”

Film Olmuş Şarkılar isimli projesi ile her ay dinleyicilerine Türk sinema dünyasında yer etmiş şarkıların yeniden yorumu ve düzenlemesiyle sürpriz yapan Erdem Yener, projenin beşinci teklisi olan Kan ve Gül’ü yayınladı.

Söz ve müziği İskender Doğan’a ait olan eser Erdem Yener’in kendine has yorumu ve yeniden düzenlemesi ile bir kez daha hayat buldu. Prodüktörlüğünü kendisinin üstlendiği ”Film Olmuş Şarkılar” projesinin beşinci teklisinin düzenlemesini Erdem Yener ve Gürkan Bozacı birlikte üstleniyor.

Kan ve Gül klibi, 1970’ler televizyon müzik programlarına gönderme yapacak şekilde, siyah beyaz olarak çekildi. Klipte, program sunumunda Türk radyo televizyon tarihinin değerli yapımcı ve sunucularından İzzet Öz, Erdem Yener’e konuk olarak eşlik etti.

Film Olmuş Şarkılar projesinin beşinci teklisi ”Kan ve Gül” klibi Erdem Yener’in kendi müzik yapım şirketi Pop Rock Mahsülleri Ofisi (PRMO) etiketiyle Erdem Yener Youtube kanalında izleyicisiyle buluştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.