gazetemag tv

Emre Belözoğlu’ndan Fatih Terim İtirafı

Fenerbahçe’de sportif direktör olacağı ile ilgili iddiaların dolaştığı Emre Belözoğlu ilk kez bunu itiraf etti.

Futbolu bıraktıktan sonra Fenerbahçe’de sportif direktör olacağı ile ilgili iddiaların dolaştığı Emre Belözoğlu ilk kez bunu itiraf etti. İtalya’dan Gianluca Di Marzio’ya röportaj veren Emre, “İtalya’ya dönmek ve Coverciano’da sportif direktör olabilmek için eğitim almak istiyorum” diyerek gelecek planlarını ilk kez açık etti.

Fatih Terim’in kendisini Fiorentina’ya istediğini ama Galatasaray yönetiminin kendisi için 20 milyon euro talep ettiği için bu transferin gerçekleşmediğini açıkladı. Mancini’nin Galatasaray’da futbolcularla çok iyi ilişkisi olduğunu bunu futbolcu arkadaşlarından öğrendiğini söyleyen Emre, “özellikle taktik açıdan çok önemli bir spor adamıydı” açıklaması yaptı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.