Elon Musk: Babam, şeytanın bir planı

Elon Musk, babası Errol Musk için, ‘Şeytanın ayrıntısıyla düşündüğü bir planı’ dedi.

SpaceX ve Tesla’nın sahibi ABD’li girişimci Elon Musk, Rolling Stones dergisine verdiği röportajda, gözyaşları içinde babası Errol Musk’ın ne kadar kötü bir kişi olduğunu anlattı.

Musk, Güney Afrika’da yaşayan ve başarılı bir mühendis olan 72 yaşındaki babası hakkında, “Benim babam, şeytanın üzerinde ayrıntısıyla düşündüğü bir planıdır. O, aklınıza gelebilecek her türlü kötülüğü yapmış birisidir. O kadar kötüdür ki inanamazsınız” dedi.

Diyetisyen ve model olan annesinin de kendisiyle ilgilenmediğini söyleyen Musk, “Beni anne-babamdan çok kitaplar, özellikle Isaac Asimov’un kitapları büyüttü” ifadesini kullandı.

‘Şımarık bir çocuk gibi davranıyor’

Baba Errol Musk’un ise oğluna yanıtı ise gecikmedi. Hayatında yaptığı en büyük kötülüğün evine giren silahlı 6 kişiden 3’ünü öldürmek olduğunu belirten Errol Musk, “Ancak mahkeme hakkımda meşru müdafadan beraat verdi. İşlerimin yoğunluğu nedeniyle ne ben, ne de 3 çocuğumuzun annesi Maye, Elon ile çok fazla ilgilenemedik. Ama Elon’ın artık büyümesi gerekiyor. Şımarık bir çocuk gibi davranıyor. İstediğini alamadığı için şimdi bana ‘Şeytan’ diyor” diye konuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.