Elçin Sangu’nun şansı döndü

Barış Arduç ile başrollerini paylaştığı Kiralık Aşk dizisinde hayat verdiği Defne karakteri ile gönüllere taht kuran Elçin Sangu’nun yüzü diğer projelerinde gülmedi. Çeşitli dizi ve film projelerinde beklentisini karşılayamayan güzel oyuncu Sangu, şimdilerde bir markanın reklam yüzü oldu. Elçin Sangu, reklam filmi ile içine düştüğü şanssızlığın zincirini kırmış gibi görünüyor.

Bir döneme damga vuran Kiralık Aşk dizisiyle dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu Elçin Sangu hafızalarda yer edindi. Barış Arduç ile olan partnerliği de beğenilen Sangu, Kiralık Aşk dizisinden sonra dikiş tutturamadı. Arduç’la sinema filmi çeken Elçin Sangu, filmin beklentiyi karşılamamasının ardından ‘O benim değil yapımcının problemi’ açıklaması ile eleştirilmişti.

9 Kere Leyla

Netflix’de yayınlanan ‘9 Kere Leyla’ kadrosunda muhteşem oyuncular olmasına rağmen izleyenlerden düşük not aldı. Bekletenin çok yüksek olduğu bir projenin bile beğenilmemesi Elçin Sangu’nun şanssızlığı oldu. Sangu, reklam filmlerine yöneldi. Büyük bir markanın reklam yüzü olan Elçin Sangu’nun şansı döndü.

 

YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler