Ekranların sevilen ismi Esra Sönmezer, Kertenkele dizisine konuk oyuncu oldu

Hicabi’nin Durumu Sonunda Evlilik Yarışmasına Kadar Geldi…

atv ekranlarının, beğeniyle seyredilen Kertenkele “Yeniden Doğuş” adlı dizisin paylaşılamayan erkeği “Hicabi” karakteri sonunda kendisini evlilik yarışma programında buldu.

Kertenkele’nin yeni bölümünde, gelin adayları Deli Meryem ve Gizem’in yer alacağı “Aklım Sende” adlı evlilik yarışma programında, iki genç kız arasında kalan paylaşılmayan erkek Hicabi için yaşanan kıyasıya mücadeleye şahit olacağız.

Gelin adayları Deli Meryem ve Gizem’in tüm hamaratlıklarını sergileyecekleri 79. bölümdeki yarışmada, oyuncuların eğlenceli ve komik halleri ekrana taşınacak. Ayrıca, gelin kaynana yarışma programlarının en eğlencelisi olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan yeni bölüm içinde yer alan gelin adaylarının kıyasıya bir rekabet içinde kaynanalara hünerlerini sergileyip damat adayı Hicabi’ye ise, kendilerini beğendirme çabaları ekran başındakilere oldukça eğlenceli dakikalar yaşatacak.

Gelin adaylarının yarışması sonucunda, damat adayı Hicabiyle evlenecek kişi, Deli Meryem mi yoksa Gizem mi olacak?

Dizinin Cumartesi akşamı yayınlanacak olan yeni bölümünde, bir sürpriz isimde ekranlarda yer alacak. Hicabi’nin ve gelin adayları olan Deli Meryem ve Gizem’in yer aldığı eğlenceli yarışmada annelerin kendilerine bir gelin ve bir damat seçecekleri programının sunuculuğunu ise, diziye konuk oyuncu olarak katılan ünlü isim Esra Sönmezer yapacak.

Seyredenleri, keyifli dakikaların beklediği, gelin kaynana ve damat adayının diyalogları, kahkaha tufanının aralıksız devam edeceği yeni bölümde tam bir eğlence fırtınası estirecek.

https://www.youtube.com/watch?v=tmgzi6Y_i9E

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.