Edis’e mahkemeden şok karar çıktı!

Genç şarkıcı Edis Görgülü, daha önce menajerliğini yürüten Bon Production’un açtığı alacak davasının mahkeme tarafından kabulüyle ikinci kez şok yaşadı. Bon Production’un açtığı ilk davada 1 milyon 370 bin TL ödemeye mahkûm edilen Edis, ikinci davada ise 1 milyon 22 bin TL ödemeyle karşı karşıya kaldı.

Bon Production’dan yapılan açıklamada; “Geçmişte menajerliğini yürüttüğümüz Edis Görgülü ve şirketimiz arasında görülen alacak davasında; mahkeme tarafından verilen 28.10.2022 tarihli “Davanın Kabulüne” ilişkin karar ile davamız kabul edilmiş ve alacak iddiamız mahkeme tarafından haklı bulunmuştur. Bu doğrultuda alacağımızın dava tarihinden itibaren işleyecek yasal faizi ile birlikte davalı Edis Görgülü’den tahsil edilerek şirketimize ödenmesine karar verilmiştir. Edis Görgülü’ye karşı açmış olduğumuz diğer davalarımız da devam etmekte olup bu davaların sonuçlanması akabinde gerekli bilgilendirmeler tarafımızca yapılacaktır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur” denildi.

Faizler ve yargılama masrafları hariç olarak 1 milyon 22 bin TL’lik davayla karşılaşan Edis Görgülü’nün, aynı menajerlik şirketiyle devam eden 1 milyon TL’lik ayrı bir davası daha bulunuyor. Bon Production’un, Edis Görgülü’ye karşı açtığı alacak davalarının toplamı 3 milyon 500 bin TL’yi buluyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.