Edis, yaptığı bedelli askerlikle ilgili konuştu

Geçtiğimiz günlerde askerden dönen ünlü şarkıcı Edis, bir partiye giderken görüntülendi. Ünlü şarkıcı askerliğinin iyi geçtiğini ve ailesini çok özlediğini dile getirdi.

Ünlü şarkıcı Edis geçtiğimiz ay bedelli askerlik görevini yerine getirmek için İskenderun’a gitmiş ve teslim olmuştu. 20 günlük askerlik görevi sona eren ünlü şarkıcı geçtiğimiz gün görüntülendi.

Bir partiye katılan yakışıklı şarkıcı Edis, yaptığı askerlikle ilgili “Enteresandı. Çok ilgi gösterdiği için arkadaşlarım çok mutlu oldum. İyi ki askere gitmişim. Annem ve babam da İzmir’den geldiler. Beraberiz. Doğum gününden de erken çıkacağım. Onları özledim” dedi. Ünlü şarkıcı Edis’in askere giderken normal rengine döndürdüğü sarı saçlarını askerden geldikten sonra tekrardan boyatması ise dikkatli gözlerden kaçmadı.

Popçu Edis, bedelli askerliğini tamamladı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.