Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu gittikleri mekanda kavgaya karıştı

Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun gittikleri bir mekanda kavgaya karıştığı iddia edildi.

Geçtiğimiz ay Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile dünyaevine giren Ece Erken’in Bodrum’da Yıldız Tilbe’yi dinlemeye gittiği bir mekanda kavgaya karıştığı iddia edildi.

Konuşulanlara göre eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun bir grupla başlayan tartışması üzerine çıkan kavga da tabaklar havada uçuştu.

‘JANDARMANIN GELMESİYLE SON BULDU’

Kavganın ne sebeple çıktı öğrenilmezken Ece Erken’in kaşının patladığı ve kocasının dişleri kırıldığı ileri sürüldü. Kavga, jandarmanın gelmesiyle son bulurken, gece karakolda son buldu.

YANIT NİTELİĞİNDE PAYLAŞIM

Herhangi bir görüntünün olmadığı kavganın ardından bir açıklama yapmayan çift, yaralanma iddialarına fotoğrafla cevap verdi. Kaşının patladığı söylenen Erken, eşiyle bir fotoğrafını paylaşarak iddiayı yalanladı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.