gazetemag tv

Ebru Şahin, Demet Özdemir’i geride bıraktı!

Yaptığı anketler ile büyük ses getiren GazeteMAG bir anketini daha sonuçlandırdı.

Twitter sayfamızda yaptığımız ankette takipçilerimize “Bu anketteki hangi oyuncu sizce 2019’da oyunculuğu ile öne çıkmıştır?” sorusunu sorduk. Ankette yer alan adaylar içinde Hercai dizisinin yıldızı Ebru Şahin rakiplerini geride bırakarak anketi zirvede tamamladı.

Oyunculuğu ve sesi ile son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri olan güzel oyuncu Ebru Şahin 2019’u zirvede tamamladı. Aslı Enver, Demet Özdemir ve Elçin Sangu’nun yer aldığı ankette birinciliği elde eden Ebru Şahin gün geçtikçe hayran kitlesini arttırmayı başardı. En son Şuursuz Aşk filminde de başrol oynayan Ebru Şahin 2020’de de adından çok sıkça bahsettireceğinin sinyallerini verdi.

İŞTE! GazeteMAG ANKETİNİN SONUCU

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.