gazetemag tv

Ebru Gündeş, Harbiye Açıkhava Sahnesi’ne muhteşem dönüyor

Türk müziğinin güçlü sesi Ebru Gündeş Harbiye Açıkhava Sahnesi’ne hat-trick’le dönüyor. Başarılı sanatçı, 6 yıllık hasreti Türkiye’nin en büyük dijital müzik platformu fizy sponsorluğunda düzenlenen 3 günlük konser serisiyle bitiriyor!

Harbiye Açıkhava Sahnesi’ne çıkmaya hazırlanan Gündeş, 19-20-21 Temmuz tarihlerinde sevenleriyle yılların hasretini giderecek. 5 yıllık suskunluğuna geçtiğimiz aylarda çıkarttığı ‘’Aşık’’ albümüyle son veren Ebru Gündeş, yeni albümünden ve efsaneleşen şarkılarından oluşan geniş repertuvarıyla izleyenlere müzik dolu 3 gün yaşatacak.

Poll Production organizasyonu ve Türkiye’nin dijital müzik platformu fizy sponsorluğunda yapılacak 3 günlük konserler serisi, Gündeş hayranlarını sanatçıya ve şarkılarına doyuracak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.