Ebru Gündeş bir gecede bir milyon lira kazanacak

Ünlü isimlerin yılbaşı konser yerleri ve alacakları ücretler belli oldu. Şimdilerde eşi Reza Zarrab’ın Amerika’da yargılanma süreci devam eden Ebru Gündeş de, yaşadığı sıkıntılı sürece rağmen sevenleriyle buluşacak.

Yılbaşı sahnelerinde ağır toplar geçen senelerde olduğu gibi Kıbrıs’ta sahne alırken, listede ikinci sırada yer alan Hadise Azerbaycanlı sevenleriyle buluşacak.

Şimdilerde eşi Reza Zarrab’ın Amerika’da yargılanma süreci devam eden Ebru Gündeş de, yaşadığı sıkıntılı sürece rağmen sevenleriyle buluşacak.
Kıbrıs’ta bir otelle anlaşacak olan Ebru Gündeş’in gece için alacağı ücretse 1 milyon lira…

Tarkan ‪31 Aralık 2017‬ gecesi rekora imza atacak. Kıbrıs’taki 7 yıldızlı bir otelde 1 milyon 300 bin TL’ye sahneye çıkacak.

İşte yılbaşının en çok kazanacak diğer isimleri:

Hadise: 1 milyon TL/Azerbaycan
Bülent Ersoy: 900 bin TL/Antalya
Ebru Gündeş: 1 milyon TL/Kıbrıs
Murat Boz: 800 bin TL/Kıbrıs
Gülşen: 800 bin TL/Kıbrıs
Sibel Can: 500 bin TL’ye bir televizyon kanalında boy gösterecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.