YouTube / gazetemag tv

Dwayne Johnson’a, sürekli taciz mesajları attığını itiraf etti

Sunucu Davina McCall, ünlü oyuncu Dwayne Johnson hayranlığını dile getirdi.

Dwayne Johnson’la tanışma hayali kurduğunu belirten sunucu Davina McCall, “O kadar iri bir vücudu var ki, ona tırmanmayı isterdim” dedi.

İngiliz sunucu Davina McCall, hayranı olduğu aktör Dwayne Johnson’a, sürekli taciz mesajları attığını itiraf etti.

17 yıllık eşi Matthew Robertson’dan geçtiğimiz yıl ayrılan 50 yaşındaki McCall, 45 yaşındaki ‘The Rock’ lakaplı oyuncunun bu dünyadaki en kibar adam olduğunu savundu.

10 yıldır Lauren Hashian’la ilişki yaşayan Johnson’a evlenme teklif etmek istediğini belirten ünlü sunucu, The Sun gazetesine verdiği röportajda şunları söyledi:

“Twitter’dan ona sürekli mesaj atıyorum ve beni fark etmesini sağlamak istiyorum. Tanışmanın hayalini kuruyorum. O kadar iri bir vücudu var ki, ona tırmanmayı isterdim. Çok hoş ve pozitif enerjisi yüksek biri olduğu için Johnson’a hayranım.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.