Dream Türk ekranlarının müzik ve magazin programı “50 Fifty”de bu hafta özel röportajlar var

Dream Türk Tv’de ekrana gelen sunuculuğunu Emel Yalçın’ın, Genel koordinatörlüğünü Suat Yanç’ın, yapımcılığını Noah Entertainment’ın üstlendiği “50 Fifty” bu hafta özel gündemiyle müzik dünyasının nabzını tutuyor.

24 Ağustos Perşembe saat 20.00’de yayınlanacak yeni bölümünde; Hasan Can Kaya ve Büşra Pekin’i buluşturan Çok Aşk filminden ilk haberler 50 Fifty programında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Bunun yanı sıra Ziynet Sali’den özel açıklamalar ve Hakan Altun’dan aşka dair itiraflar da bu hafta yine bu programda. 50 Fifty stüdyo konuğu Gökçe ile keyifli bir sohbet ekranlara geliyor. Güzellik yarışmaları, yeni çıkan şarkılar ve müzik dünyasından renkli haberler de bu hafta izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Emel Yalçın’ın sunumuyla 50 Fifty Perşembe 20.00’de Dream Türk’te! Konserler, yeni klipler ve son haberlerle müzik dünyasının nabzını tutacak “50 Fifty” her perşembe 20.00’de Dream Türk Tv’de…

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.