DR. ENDER SARAÇ 2019’UN YILDIZINI AÇIKLADI ‘’ZERDEÇAL’’

2. FİTOVİZYON FUARINDA AKSUVİTAL STANTINI ZİYARET EDEN DR. ENDER SARAÇ, AKSUVİTAL YÖNETİM KURULU BAŞKANI YUNUS AKSU İLE BİRARAYA GELEREK ZERDEÇAL İLE İLGİLİ ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU.

DR. ENDER SARAÇ AÇIKLAMASINDA: ‘’ZERDEÇALIN TEK BAŞINA TÜKETİLMESİNDEN ZİYADE EMİLİMİNİ ARTTIRMAK İÇİN ZEYTİNYAĞI VE KARABİBER İLE BİRLİKTE TÜKETİLMESİNİN GEREKTİĞİNİ, ZERDEÇAL VE ZEYTİNYAĞININ YANINA ACI BİR BAHARAT OLAN KARABİBERDE EKLENDİĞİNDE NORMALİNDEN ÇOK DAHA FAZLA YARAR SAĞLADIĞINI’’ SÖYLEDİ.

AKSUVİTAL YÖNETİM KURULU BAŞKANI YUNUS AKSU İSE KONUŞMASINDA, GEREKLİ AR-GE ÇALIŞMALARININ SONUCUNDA BAKANLIK ONAYLI TÜRKİYE’DE İLK OLARAK ZERDEÇAL, ZEYTİNYAĞI VE KARABİBERİN TEK BİR PREPERATTA TOPLANDIĞINI VE BUNU SOFTJEL OLARAK PİYASAYA SÜRDÜKLERİNİ BELİRTTİ.

AKSUVİTAL’İN ÜRETİM TESİSLERİNİ GEZDİĞİNİ DİLE GETİREN DR. ENDER SARAÇ: ”GÖNÜL RAHATLIĞI İLE KULLANABİLECEĞİNİZ BİR ÜRÜN, BEN HERGÜN BİR TANE ZERDEÇAL SOFTJEL KULLANIYORUM AYRICA BİR TÜRK FİRMASININ BU KADAR TİTİZ ÇALIŞTIĞINI GÖRMEK BENİ MUTLU ETTİ” DEDİ.

GazeteMAG Arşiv Haber