Disney Channel Türkiye, yayın hayatına son veriyor

Disney Channel Türkiye, yayın hayatına son vereceğini açıkladı. Kanal, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ‘Size biraz hüzünlü biraz da mutlu bir haberimiz var’ ifadelerini kullandı. Kanal içeriklerinin tüm bölümleriyle yakında Disney+’ta olacağı bildirildi.

Bilhassa çocukların en sevdiği kanallardan olan Disney Channel Türkiye, yayın hayatına son vereceğini açıkladı. Yapılan duyuruda en sevilen içeriklerinin tüm bölümleriyle yakında Disney+’ta olacağı belirtildi. The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+, bu yaz 42 ülke ve 11 yeni bölgede hizmete gireceğini duyurmuştu. Yayına başlayacağı ülkeler arasında Türkiye de var.

Disney Channel, sosyal medyadan yayınladığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Size biraz hüzünlü biraz mutlu bir haberimiz var; sihirli kanalımız Disney Channel ile artık vedalaşıyoruz. Ancak sakın üzülmeyin arkadaşlarımız çünkü bu asla bir son değil, hepimiz için yepyeni bir başlangıç.

Çok yakında en sevdiğimiz ve sık sık izlemek istediğimiz içerikler tüm bölümleriyle dilediğimiz her an Disney+’ta olacak!”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.