Derya Uluğ: Ezhel ve Şanışer’in yaptığı gibi bizimde bir projemiz var

Yaşanan olaylar için şarkı yazdım.

Pınarhisar Belediyesi tarafından düzenlenen 10’uncu Pınarhisar Gençlik Festivalinin ilk gününde Derya Uluğ rüzgarı esti.

10 günde 21 bin Kilometre

10’uncu Pınarhisar Gençlik Festivalinde kendisini dinlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşatan Derya Uluğ 10 günde 10 konser verdiğini söyleyerek “ Her gün bir yerdeydik bugün artık final yapıyoruz ve birkaç gün dinleneceğim. Buraya gelirken hesapladık 10 günde 21bin kilometre yol gitmişiz” dedi

blank
Derya Uluğ

Bende Şarkı Yazdım

Uzun zamandır üzerinde çalıştıkları bir projesi olduğunu söyleyen Derya Uluğ “ Ezhel ve Şanışer’in yaptığı gibi bizimde bir projemiz var. Ben geçen sene yaşanan bir çok olay üzerine bir şarkı yazdım. Ancak bugüne kısmetmiş şarkıyı çıkartmamız. Bu şarkıyı single olarak görmüyorum tamamıyla bir sosyal sorumluluk projesi ve gelirini bir kuruma bağışlayacağız” dedi.

Şanışer ‘Susamam’, Ezhel ‘Olay’ dedi, bir gecede milyonlar izledi!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.