Demet Özdemir’den evlilik açıklaması!

Güzel oyuncu Demet Özdemir’in yaptığı evlilik açıklaması magazin gündemine bomba gibi düştü. Oğuzhan Koç ile aşk yaşayan güzel oyuncu evlilik açıklamasıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Geçtiğimiz günlerde Balıkesir Ayvalık’ta tatile giden Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç çifti, daha sonra soluğu Muğla Fethiye’de almıştı. Tatilden dönen ikiliden Demet Özdemir, ünlü şarkıcıyla ilişkisinde mutluluğu yakaladığını açıkladı. İşte Demet Özdemir’in Oğuzhan Koç hakkında söylediği çok özel sözler…

Şarkıcı sevgilisi Oğuzhan Koç, yakın arkadaşları Çağrı Telkıvıran ve Aslı Bekiroğlu’yla çıktığı tatilden dönen oyuncu Demet Özdemir, ‘3 Adam’ grubunun tek bekar üyesi olan Oğuzhan’la ilişkisi hakkında konuştu.

Geçtiğimiz günlerde Balıkesir Ayvalık’ta tatile giden Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç çifti, daha sonra soluğu Muğla Fethiye’de almıştı. Tatilden dönen ikiliden Demet Özdemir, ünlü şarkıcıyla ilişkisinde mutluluğu yakaladığını açıkladı.

“ÇOK GÜZEL ŞEYLER PAYLAŞIYORUZ”

“Her şey çok güzel gidiyor. Çok eğleniyoruz, çok güzel şeyler paylaşıyoruz. Birbirimize çok şey kattığımızı düşünüyorum. O yüzden çok çok mutluyum” dedi.

Ünlü oyuncuya Oğuzhan Koç’la beraber bir proje yapmayı düşünüp düşünmediği soruldu. Özdemir, “Ben şarkı söylemeyi gerçekten beceremiyorum. ‘O Ses Türkiye’ye çıktım, dizinin tanıtım şarkısını söyledim. Benim için oralar çok yeterli” ifadelerini kullandı.

Demet Özdemir, “Oğuzhan’ın çok iyi bir kalemi var. Çok başarılı olduğu için ‘birlikte oynamam, oynarım’ gibi bir şey demiyim. Tabii ki sette çok keyif alarak çalışacağımdan, çok şey öğreneceğimden eminim. Umarım bu konuda da yollarımız kesişir” şeklinde konuştu.

“GÜZEL BİR SÜREÇTEYİZ”

Güzel oyuncu, ‘3 Adam’ grubunun tek bekar üyesi olan Oğuzhan Koç’la evliliğe de yeşil ışık yaktı: Geçen gün Oğuzhan’a sordum, “Böyle olacağını düşünüyor muydun?” dedim… Bunlar kısmet işi. Ona sormak daha doğru olur ama güzel bir süreçteyiz şu anda. Yazın tadını çıkaralım. O soruların zamanı var mıdır bilmiyorum ama sorunun zamanı şu an değil.

DEMET’TEN OĞUZHAN’A: AŞKIM

Ünlü çift, tatilde kiraladıkları guletle Fethiye’nin koylarını gezmişti. Teknede bir ara Koç’a sarılan oyuncu, “Aşkım” diyerek, sevgi gösterisinde bulunmuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.