Demet Özdemir: İzdihamdan korkarım

Birçok ünlü oyuncu gibi Demet Özdemir de eski Yeşilçam tadında bir projede Türkan Şoray’ı oynamak istediğini söyledi.

‘Doğduğun Ev Kaderindir’ dizisinde oynayan Demet Özdemir, Türkan Şoray’ı oynamak istediğini söyledi. Yüzü olduğu markanın lansmanına katılan Özdemir, eski Yeşilçam atmosferini ve böyle bir kurguda Türkan Şoray’ı canlandırmayı çok istediğini dile getirdi. Film projesi olduğunu ‘sürpriz’ diyerek detay vermekten kaçınan Özdemir, tiyatroda da yer almak istediği belirtti.

blank

İZDİHAMDAN KORKARIM

Geçen hafta İtalya’da bir televizyon programına katılan Demet Özdemir’e ‘Erkenci Kuş’ dizisindeki eski rol arkadaşı Can Yaman’ın gittiği her ülkede izdihamla karşılaşması soruldu. Demet Özdemir, “Ben de izdiham yoktu. Şu anda tercihimde olmazdı. Çünkü çok korktum” dedi. Özdemir, özel hayatında kimse olmadığının da altını çizdi.

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler
jock gets convinced to fuck man.http://you-jizz-videos.com

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.