Demet Akalın’ın konserinde sürpriz evlilik teklifi

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Demet Akalın, Bursa’da hayranlarıyla buluştu.

Bursalılara unutulmaz bir gece yaşatan şarkıcıya, dansçıları da eşlik etti. Sevilen şarkıları ’Canıma da Değsin’ ve ’Türkan’ı dinleyicileriyle birlikte seslendiren Demet Akalın’ın sahnesinde bir de sürpriz yaşandı. Dinleyicilerinden bir kişi, kız arkadaşıyla birlikte sahneye çıkarak, evlilik teklifinde bulundu.

Demet Akalın, Bursa’da verdiği konserde hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Demet Akalın sahnedeyken bir de evlilik sürprizi yaşandı. Dinleyicilerinden biri sahneye çıkarak, kız arkadaşına evlilik teklifinde bulundu

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Demet Akalın, Bursa sahnesinde hayranlarıyla buluştu. Bursalılara unutulmaz bir gece yaşatan şarkıcıya, dansçıları da eşlik etti.

Sevilen şarkıları ‘Canıma da Değsin’ ve ‘Türkan’ı dinleyicileriyle birlikte seslendiren Akalın’ın sahnesinde bir de sürpriz yaşandı.

Dinleyicilerinden bir kişi, kız arkadaşıyla birlikte sahneye çıkarak, evlilik teklifinde bulundu.

Teklif öncesinde ne yapacağını şaşıran gence, Demet Akalın, “Hiçbir şey söylemene gerek yok, diz çök sadece, şiir gibi bu zaten gerçekten” tavsiyesinde bulundu.

‘Sonsuza kadar evet’ yanıtının alınmasının ardından biri Hollanda’da diğeri İngilterede yaşayan çifti, sanatçı tebrik etti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.