gazetemag tv

Demet Akalın: Teknede gözüm yok uçak istiyorum

Önce ki gece BVS Group’a ait Ataköy Marinada bulunan Nossa Costa’da Pop Müziğinin ünlü ismi Demet Akalın sahne aldı.

Havaların ısınmasıyla adeta yazdan kalma bir gün enerjisinde hayranlarının karşısına çıkan Demet Akalın gece boyunca şarkılarında ki tempoyu hiç düşürmeyerek konuklarını bir dakika olsun yerine oturtmadı.

Hemen hemen her programında kendisini yalnız bırakmayan eşi Okan Kurt’a gece boyunca laf atan Akalın, ‘’ Aşkım beni haftaya Dubai’ye götürecek malum doğum günüm bana 42 deseler de hepsi dedikodu ben 28’im’’ dedi.

Şarkı aralarında sık sık konuklarıyla sohbet eden ünlü sanatçı ‘’ Görgüsüzlük zamanımda tekne almıştım, ama Allah’tan kocam bakıyor tekneye’’ diyerek eşine MİNİK tekneyi satalım, teknede gözüm yok uçak istiyorum, ama Seda Sayan’a dedim benim o kadar param yok sen al’’ diyerek kahkaha attı.

demet akalin

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.