Hande Doğandemir ve Ahmet Kural ilk kez aynı projede

Adı bir dönem aşk dedikodularına karışan Hande Doğandemir ve Ahmet Kural, ilk kez aynı projede… Ahmet Kural, oyuncunun yeni dizisine misafir oldu.

‘Hayatımın Aşkı’ adlı yeni dizisiyle ekrana dönmeye hazırlanan Hande Doğandemir’e sürpriz partner! Doğandemir, bir dönem adının aşk dedikodularına karıştığı Ahmet Kural’la yeni dizisi için kamera karşısına geçti. Yaz aylarında Fethiye’de tatile gittiği iddia edilen ikili o dönem haklarında çıkan aşk iddialarına sessiz kalmıştı. Bu dedikoduların ardında ise ünlü ikili, ilk kez aynı projede yer alacak. İlk bölüme konuk oyuncu olarak katılacak olan Kural, senaryo gereği güzel oyuncunun arkadaşlık denemelerinden birine hayat verecek. Bir komedi türü olan projede Doğandemir ve Kural, yer aldıkları sahneleriyle eğlenceli anlara imza atıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.