‘Deliler Fatih’in Drakulası Erkan Petekkaya oldu

Heyecanla beklenen ‘Deliler Fatih’in Fermanı’nın Drakulası Erkan Petekkaya!

Filmlere veya romanlara çoğunlukla vampirlikle özdeşleştirilerek yansıtılan ‘Drakula’nın Osmanlı Sarayı’na uzanan geçmişi, ilk kez bir filme konu olacak. Kazıklı Voyvoda Vlad Tepeş, gerçek kimliğiyle ilk kez ‘Deliler Fatih’in Fermanı’nda görünecek.

Drakula, Hollywood’ta 51, Türk sinemasında da 2 kez sinemaya konu edilmişti.

blank

GERARD BUTLER, LUKE EVANS VE UDO KIER’DAN SONRA ERKAN PETEKKAYA!

Hollywood sinemasında Gerard Butler (Dracula – 2000) , Luke Evans (Dracula Untold – 2014), Udo Kier (Blood for Dracula 1973) gibi isimlerin canladırdığı Drakula karakteri Erkan Petekkaya’ya emanet’

Angel Yapım imzasıyla, 23 Kasım’da vizyona girecek ‘Deliler Fatih’in Fermanı’, 15’inci yüzyılda Eflak Voyvodası olan 3’üncü Vlad Tepeş’in Osmanlı İmparatorluğu’nun Doğu Avrupa’daki topraklarında yaşayanlara karşı bulunduğu zulmü sona erdirmeleri için Fatih Sultan Mehmet’in görevlendirdiği ‘Deliler’ adlı askeri birlikten bir grubun mücadelesini konu ediniyor.

Yönetmenliğini Osman Kaya’nın yaptığı aksiyon türündeki ‘Deliler Fatih’in Fermanı’nın senaryosunu Mustafa Burak Doğu ile İbrahim Ethem Arslan yazdı.

‘Deliler Fatih’in Fermanı’ Teaser 1:

YouTube video

‘Deliler Fatih’in Fermanı’ Teaser 2:

YouTube video

Vizyon Tarihi: 23 Kasım 2018

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.