gazetemag tv

“Daha İyi bir yarın” Yeşilçam’ın boşluğunu dolduracak

2060’ın Romeo ve Juliet’i Ozan ve Ekin mi? Aşka inancı tazeleyen ikili ile tanışmaya hazır mısınız?

14 Haziran’da MGX Film yapımcılığında Gökçeada’da çekimleri başlayan “Daha iyi bir yarın” filminin görüntü ve fotoğraflarını gören herkes aynı şeyi hissediyor. Hande Doğandemir ve Altın Portakallı Oyuncu Yağız Can Konyalı’nın uyumu aşka inancı tazeliyor. Kamera karşısındaki halleri ile unuttuğumuz aşk kelebeklerini bize hatırlaran Hande Doğandemir ve Yağız Can Konyalı da yakaladıkları uyum karşısında çok şaşkın. “Uyumlu bir ikili olmak için çok çalıştık. Çekimler başlamadan sık sık buluştuk, okuma provaları yaptık, Gökçeada’ya birlikte arabayla geldik. 6 saatlik yolda çok sohbet ettik, müzikler dinledik. Ama bu kadar iyi anlaşacağımızı biz bile tahmin etmezdik” diyorlar.

blank

Ne dersiniz? Altın Portakal ödüllü Emre Kavuk’un senaryosunu, Mehmet Kavuk ile birlikte yazıp yönettiği “Daha İyi bir yarın” vizyona girdikten sonra Yeşilçam’ın efsaneleri Kadir İnanır ile Türkan Şoray, Tarık Akan ile Gülşen Bubikoğlu, Cüneyt Arkın ile Filiz Akın’ın boşluğu sonunda dolabilir mi?

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.